Advertisement

WandaVision – poznaliśmy przybliżoną liczbę odcinków serialu?

Wciąż sporą niewiadomą jest WandaVision, jedna z kluczowych serialowych produkcji Disney Plus. Być może jednak czegoś się dowiedzieliśmy.

Strona murphysmultiverse.com znalazł informacje o pewnym kaskaderze, który ma w życiorysie napisane, że zagrał w dziewiątym odcinku serialu. Oznacza to, że najprawdopodobniej czeka nas co najmniej tyle epizodów. Pozostaje jeszcze poczekać na oficjalne informacje od Disneya.

fot. murphysmultiverse.com

Zobacz również: Lucyfer – odtwórca Boga z Supernatural potwierdzony w obsadzie 5. sezonu!

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: murphysmultiverse.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?