the old guard background Advertisement

Wataha – oto zapowiedź 3. sezonu

Pojawiła się nowa zapowiedź niezwykle popularne polskiego serialu od HBO.

Wataha powraca w Bieszczady

Wracamy w Bieszczady! Od dziś ekipa Watahy w jednym z najpiękniejszych regionów Polski 🌲🐺🏔🌨

Opublikowany przez Wataha Poniedziałek, 11 lutego 2019

Zobacz również: Planeta singli 3 strąca Kogel Mogel 3 z pozycji lidera box office

Drugi sezon serialu HBO Wataha ponownie dzieje się w Bieszczadach, cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Wszystko zmienia się, gdy nagle znika przyjaciółka Rebrowa – Marta (Anita Jancia Prokopowicz), a w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko).

Premierowe odcinki Watahy są emitowane w każdą niedzielę o godz. 20.10 w HBO, a z tygodniowym wyprzedzeniem w każdą niedzielę od rana w HBO GO.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?