Watchmen – pierwsze spojrzenie na jednego z bohaterów serialowej adaptacji komiksu

Projekt Lindelofa od początku jest dość enigmatyczny, i wygląda na to, że tak póki co zostanie. Poniżej możecie zobaczyć prawdopodobnie zamaskowanego herosa z Watchmen. Kto jednak jest, nie mamy pewności.

View this post on Instagram

Who Watches The Watchmen? #WatchmenHBO

A post shared by Watchmen (@watchmen) on

Zobacz również: Wilson Fisk bohaterem kolejnego wideo promującego 3. sezon Daredevila!

Fabuła serialu trzymana jest w tajemnicy. Showrunner serialu Damon Lindelof zapowiedział jednak już wcześniej, że jego dzieło nie będzie ekranizacją komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, tylko będzie się nim inspirował oraz ma być remiksem. Komiksy przyrównał do Starego Testamentu, który powstał w czasach, kiedy światem rządzili Reagan, Gorbaczow i Thatcher. Nowy serial ma być Nowym Testamentem, przystosowanym do czasów, w których dominującymi postaciami są Trump i Putin.

Regina King (American Crime), Jeremy Irons (Liga Sprawiedliwości), Don Johnson (Django), Tim Blake Nelson (The Incredible Hulk), Louis Gossett Jr. (Oficer i Dżentelman) and Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman).

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?