Advertisement

Wciel się w Sherlocka w londyńskim escape roomie na motywach serialu!

Marzyliście kiedykolwiek o wejściu w skóre najsłynniejszego brytyjskiego detektywa? Czy chcieliście poczuć smak zwycięstwa nad geniuszem zbrodni, Jimem Moriartym?

Twórcy serialu Sherlock ze stacji BBC – Steven Moffat, Mark Gatiss oraz Sue Vertue mają dla Was świetną propozycję. Zbierzcie grupkę od czterech do sześciu osób i weźcie udział w grze typu escape room opartej na słynnym serialu! Sprzymierzcie się z Mycroftem i pomóżcie mu odszukać Sherlocka zanim wrogowie zaatakują Baker Street.

Sherlock: The Game is Now zadebiutuje w Londynie w październiku, ale już teraz możliwa jest rezerwacja pod tym linkiem. Przeżyj na własnej skórze sceny znane z serialu, odkryj słynne lokacje i spotkaj członków obsady dzięki nagranym video-wiadomościom. Jesteście pewnie ciekawi, ile taka zabawa kosztuje. No cóż, cena 90 minut w sherlockowym świecie oscyluje między 216, a 324 funtów w zależności od liczby osób. Mimo to takie przeżycie wydaje się warte każdej sumy, czyż nie?

Źródło: www.thegameisnow.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?