Westworld – nowa zapowiedź z datą 3. sezonu!

O tym, że trzecia odsłona jednego z większych hitów HBO ostatnich lat, wiemy już od dłuższego czasu. Teraz jednak poznaliśmy wreszcie datę.

Westworld ma wejść w zupełnie nową fazę. Jak podają twórcy, punktem wyjścia w wizji jego architektów – Jonathana Nolana i Lisy Joy – ma być kultowy Łowca androidów. Premiera tego ciekawie zapowiadającego się sezonu została zaplanowana na 15 marca i tak jak zapowiadano, szykuje się 8 epizodów.

Zobacz również: Najlepsze filmy dokumentalne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Westworld oparto na filmie z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial jest opisywany jako mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu. Produkcja opowiada o androidach symulujących życie Dzikiego Zachodu, który tak naprawdę stanowi park rozrywki dla najbogatszych. W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson i Luke Hemsworth.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?