AdvertisementWestworld – sztuczna inteligencja w podziemiu w nowym zwiastunie 3. sezonu! | SDCC 2019

Dawno nie było eventu, który był w stanie zadowolić tak wielu widzów. Po Watchmen, przyszedł czas na Westworld – czyli kolejny flagowy hit stacji HBO.

Poniższy zwiastun daje nam nieco lepsze pojęcie o tym, jak będzie wyglądał nowy sezon. Zbuntowane hosty zaczną czaić się na swych dawnych panów – i to już nie w parku rozrywki, tylko w ich miastach. Wygląda też na to, że w trzeciej serii Westworld będzie więcej niż dwie strony w tym sporze.

Zobacz również: Watchmen – czas na pełny zwiastun przeboju HBO! | SDCC 2019

Westworld oparto na filmie z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial jest opisywany jako mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu. Produkcja opowiada o androidach symulujących życie Dzikiego Zachodu, który tak naprawdę stanowi park rozrywki dla najbogatszych. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson, Luke Hemsworth.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 22 kwietnia ubiegłego roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?