What If – powstanie serial o alternatywnych losach postaci z uniwersum Marvela

What If to kolejny serial, który pojawi się na platformie streamingowej Disneya. Będzie to animowana antologia prezentująca alternatywne losy popularnych postaci z uniwersum Marvela.

Podczas prezentacji serwisu Disney+ zapowiedziano, że jedną z wielu oryginalnych produkcji, która pojawi się w bibliotece platformy, będzie animowany serial What If. Produkcja będzie bazować na pomyśle z serii komiksów ukazujących się od lat siedemdziesiątych, w których ukazano alternatywne historie najbardziej znanych postaci. Oficjalnie potwierdzono, że pierwszym sezonie na pewno pojawi się historia, w której to Peggy Carter staje się Kapitanem Ameryką, a Steve Rogers otrzymuje od Howarda Starka pancerz. Według nieoficjalnych informacji pokazana zostanie też historia Lokiego odnajdującego młot Thora.

komiksy what if alternatywna historia

fot. Marvel

Serię, która będzie antologią, nadzorować będzie szef Marvel Studios Kevin Feige. Nie ujawniono za to, czy głosy pod postaci podłożą aktorzy odtwarzający bohaterów w filmach i serialach z MCU.

Zobacz również: Tak Netflix kręci Wiedźmina w Polsce. Wideo z planu w Ogrodzieńcu

What If ma zadebiutować na platformie Disney+ w pierwszym roku jego działalności.

Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?