White Lines – finalny zwiastun serialu od twórców Domu z papieru!

Poza Snowpiercerem, pojawił się także pełny zwiastun bardzo ciekawie zapowiadającego się serialu, który premierę ma właśnie dziś.

Porywający nowy serial twórcy Domu z papieru. Ciało legendarnego DJ-a z Manchesteru zostaje odnalezione dwadzieścia lat po jego tajemniczym zaginięciu na Ibizie. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę, aby odkryć prawdę o tamtych wydarzeniach, śledztwo prowadzi ją do ekscytującego świata klubów tanecznych, kłamstw i przykrywek. W miejscu, w którym każdy żyje na krawędzi, będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi stronami swojej osobowości.

Zobacz również: Harry Potter pojawi się na Netfliksie!

Scenarzystą White Lines jest Alex Pina, odpowiadający za stworzenie fabuły do Domu z papieru. W obsadzie znajdzie się zaś m.in. znana ze Strażników Galaktyki Laura Haddock Laura Haddock, Marta Milans, Juan Diego Botto, Nuno Lopes, Daniel Mays, Laurence Fox i Angela Griffin. Premiera już 15 maja.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?