Wiedźmin – Henry Cavill i reszta ekipy pojawią się na polskiej premierze!

W oczekiwaniu na bodaj największe serialowe wydarzenie w naszym kraju dość szybko pojawiają się kolejne doniesienia – czy to bezpośrednio z planu, czy w formie wypowiedzi z wywiadów obsady lub ekipy twórców. Wieści o zbliżającym się wydarzeniu powinny być jednak szczególnie interesujące.

Wiedźmin będzie miał swoją premierę na Netfliksie na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. 18 grudnia zaś na Torze Służewiec pojawi się bowiem trzon ekipy pracującej nad serialem – czyli Henry Cavill, a wraz z nim showrunnerka Lauren S. Hissrich, Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), a także, rzecz jasna, Tomasz Bagiński. Pojawi się więc najprawdopodobniej pierwszy epizod wyczekiwanej produkcji oraz oczywiście będzie możliwość spotkania (a przynajmniej zobaczenia) jej największych gwiazd, które mają zaplanowaną trasę po różnych krajach, by promować swój hit. Jak zwykle Netflix znakomicie przygotował kampanię pod swój obecnie największy hit.

Zobacz również: Wiedźmin – Jaskier zaśpiewa w serialu! Wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu

Jak wiemy od pewnego czasu, serial już teraz ma zatwierdzony drugi sezon. Nie tak dawno poznaliśmy jego dokładniejszą datę. Wygląda na to, że prace nad kolejną odsłoną sagi wiedźmińskiej na platformie Netflix rozpoczną się już w lutym 2020 roku, a trwać mają do kwietnia. Lwia część prac ma odbywać się na terenie Europy.

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć będzie osiem odcinków, które zadebiutują w serwisie Netflix 20 grudnia 2019 roku. Drugi sezon ma zadebiutować w 2021 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?