AdvertisementWiedźmin – nowe zdjęcia z planu możliwe pojawienie się Płotki

Oto kolejne ujęcia z planu, będący póki co jednymi z niewielu źródeł nowych informacji o superprodukcji telewizyjnej Netfliksa. Tym razem poza nowymi lokacjami, zobaczyć możemy przyczepę, którą przewozi się zwierzęta. Być może w ten sposób po raz pierwszy sprowadzono Płotkę.

https://www.instagram.com/p/BvCEiRSFMOw/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BvCFI_1HEii/?utm_source=ig_embed

Zobacz również: Kapitan Ameryka znów z tarczą na oficjalnym plakacie Avengers: Koniec gry!

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem będzie wiedźmin Geralt, a wcieli się w niego Henry Cavill. Oprócz niego w serialu wystąpią także: Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Jodhi May jako Calanthe, Bjorn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiveni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor oraz Millie Brady jako Renfri.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się pod koniec października w Budapeszcie i mają potrwać do końca maja. Ośmioodcinkowa produkcja fantasy ma trafić do biblioteki Netflixa jeszcze w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?