Wiedźmin – nowy zwiastun i data premiery serialu Netflixa!

Netflix opublikował dziś nowy zwiastun serialu fantasy Wiedźmin. Ujawniono również datę premiery ekranizacji prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowsza zapowiedź trwa 2 minuty i 10 sekund, w których zobaczyć można wiele nowych scen i postaci. Sam serial zadebiutuje zaś już 20 grudnia 2019 roku!

Zobacz również: Andrzej Sapkowski – nie tylko Wiedźmin! Przegląd twórczości

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć będzie osiem odcinków, które zadebiutują 20 grudnia 2019 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja: kadr ze zwiastuna serialu Wiedźmin

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?