AdvertisementWiedźmin – pierwsze spojrzenie na Płotkę!

Promocja nowego serialu platformy Netflix ruszyła z kopyta. Po całej galerii postaci, które zobaczymy w produkcji, pojawiła się ulubienica publiczności.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie, na którym grany przez Henry’ego Cavilla Geralt dosiada swojego wiernego konia, Płotki. Jest to zapewne swojego rodzaju przedsmak San Diego Comic Con, gdzie zapewne pojawią się kolejne materiały.

Wiedźmin

Fot. Netflix

Zobacz również: Wiedźmin – nowe zdjęcia bohaterów serialu!

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źródło: Netflix / Ilustracja wprowadzenia: CD Projekt Red/Cook & Becker

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?