Wiedźmin – poznaliśmy kompozytorów serialu

Wygląda na to, że kolejną partię związaną z ekipą hitu Netfliksa mamy już za sobą. Tym razem chodzi o twórców ścieżki dźwiękowej.

Jak podała agencja Evolution Music Partners, kompozytorami serialu Wiedźmin zostali Giona Ostinelli i Sonya Belousova, autorzy soundtracków takich produkcji jak serial Mgła, czy film Odwet.

Zobacz również: Wiedźmin – nowe zdjęcia bohaterów serialu!

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źródło:  evolutionmusicpartners.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?