Wiedźmin – poznamy młodego Geralta?!

Już pierwszy trailer udowodnił, że adaptacja powieści Sapkowskiego będzie się zasadniczo różnić od tego, co do tej pory znaliśmy. Teraz zapowiada się na to, że możemy poznać słynnego zabójcę potworów od zupełnie innej strony.

Przeglądając na IMDb pełną obsadę serialu Wiedźmin, możemy trafić na bardzo ciekawą informację. Otóż pewien młody aktor, niejaki Tristan Ruggeri, został tam podpisany jako młody Geralt z Rivii! Wydaje się więc, że poznamy tę postać z zupełnie innej strony. Cóż, wiadomo już od pewnego czasu, że sam Sapkowski konsultuje się z twórcami serialu, możliwe więc, że dostaniemy kilka uzupełnień z pierwszej ręki. Może zatem poznamy młodą wersję Geralta lepiej niż dotąd. Szłoby to zresztą w parze z kwestią Yennefer, która – jak widać po zwiastunie – także będzie posiadała retrospekcje związane z poprzednim życiem. Być może kolejny trailer serialu jakoś nas naprowadzi na konkretniejszy trop.

Wiedźmin

Fot. IMDb

Zobacz również: Wiedźmin – showrunnerka serialu o największych trudnościach podczas pisania scenariusza

O serialu: Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Liga Sprawiedliwości), a w pozostałych głównych rolach wystąpią  Anya Chalotra (A.B.C., Wanderlust) jako Yennefer i Freya Allan (Wojna światów, Kraina bezprawia) jako Ciri. Ogłoszono już także pozostałych członków obsady, którymi są: Jodhi May (Gra o Tron, Geniusz) jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) jako Eist, Adam Levy (Knightfall, Przekręt) jako Myszowór, MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, Lista płatnych zleceń) jako Tissaia, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) jako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina, Millie Brady (Upadek królestwa, Teen Spirit) jako Renfri, Eamon Farren (A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

Źródło: IMDb | Ilustracja główna: kadr z zwiastuna serialu Wiedźmin/Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?