Wiedźmin – tak prezentuje się plan zdjęciowy 2. sezonu

I kolejna garść materiału z planu 2. sezonu Wiedźmina.

Prace nadal odbywają się w Wielkiej Brytanii. Na Instagramie pojawiło się sporo ujęć z miejsca kręcenia serialu Netfliksa, gdzie pojawił się również sam Henry Cavill. Samotna scena sugeruje kolejne wiedźmińskie polowanie na potwory. Poza tym jednak nie ma zbyt wielu potencjalnych nowinek fabularnych, pozostało więc rzucić okiem na ładną okolicę:

Do obsady drugiego sezonu dołączy Yasen Atour (Young Wallander) w roli Coena, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders) jako Lambert, Aisha Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) w roli Lydii oraz świeżo upieczona absolwentka szkoły aktorskiej, Mecia Simson, jako Francesca. Z kolei w rolę Vesemira – mentora wiedźminów, w tym i Geralta – zagra Kim Bodnia.

Pierwszy sezon Wiedźmina liczy osiem odcinków. Serial fantasy na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na platformie Netflix. Sezon drugi pojawi się najprawdopodobniej w 2021 roku.

Źródło: Redanian Intelligence / ilustracja wprowadzenia: Netflix

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?