Advertisement

Wielka – serial o carycy Katarzynie otrzyma drugi sezon

Satyryczna komedia od Hulu doczeka się drugiego sezonu. Wielka znów pojawi się na ekranach, a widzowie poznają kolejne wykręcone historie z życia Katarzyny.

Wielka to niespodziewany serialowy hit. Mała produkcja okazała się niezwykle popularna nie tylko na platformie Hulu w USA, ale także na innych streamingach, które oferowały serial poza Ameryką. Doprowadziło to do sytuacji, w której Wielka pokonała na HBO Katarzynę Wielką, czyli serial oryginalny tej stacji. W dodatku nie tylko pod względem odsłon, ale również recenzji. Nic więc dziwnego, że doczeka się kontynuacji. Kolejny sezon również będzie składał się z 10 odcinków Nie wiadomo jeszcze na kiedy przewidywana jest data premiery. Na pewno będzie to jednak priorytet Hulu, które przyznało, że to jedna z ich najpopularniejszych produkcji w serwisie.

Zobacz również: Watchmen – Damon Lindelof o szansach na drugi sezon

Wielka przedstawia historię carycy Katarzyny od momentu jej przyjazdu na rosyjski dwór. W komediowy sposób przedstawia kluczowe momenty z życia władczyni, a także dokłada wiele wymyślonych na potrzeby serialu. Twórcy nie ukrywają, że ich serial to w dużej mierze fikcja, która ma przede wszystkim bawić, a dopiero przy okazji ukazać esencję postaci Katarzyny. Za powstanie produkcji odpowiada Tony McNamara, który pracował przy scenariuszu Faworyty.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Hulu

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?