Wielkie kłamstewka – 2. sezon już latem!

Jeżeli jeszcze nie macie planów na najgorętsze miesiące roku, to możecie zaznaczyć w swoich kalendarzach premierę 2. sezonu serialu Wielkie kłamstewka. HBO oficjalnie potwierdziło, że kontynuacja przygód trzech matek zadebiutuje w czerwcu. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

W sieci zadebiutowały także nowe zdjęcia z nadchodzących kolejnych epizodów. Zwiastują one dużą dawkę emocji w 2. sezonie. Gwiazdą kontynuacji serialu jest Meryl Streep, która dołączyła do obsady Wielkich kłamstewek jako matka zmarłego męża Celeste, Perry’ego. Jak bardzo jej postać wpłynie na fabułę, przekonamy się zapewne wkrótce.

Fot: HBO

Fot: HBO

Fot: HBO

Zobacz również: ANKIETA: Wybieramy najlepszą filmową parę na Walentynki!

Wielkie Kłamstewka są produkcją HBO. Bohaterkami miniserialu opartego na bestsellerowej powieści Liane Moriarty, są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową i macierzyństwem. Serial osiągnął taki sukces, że choć początkowo miał być tylko miniserią, rozrasta się teraz do co najmniej drugiego sezonu. Scenariusz ponownie może nas zaskoczyć w paru momentach, a tworzy go David E.Kelly, odpowiedzialny za wszystkie siedem odcinków pierwszego sezonu. Fabuła opierać się ma na opowiadaniu Liane Moriarty. Oprócz Meryl Streep i Nicole Kidman w obsadzie znajdą się także Laura Dern, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgard i Zoe Kravitz.

Źródło: Harper’s Bazaar /Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne serialu Wielkie kłamstewka, HBO

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?