Advertisement
banner

Wielkie kłamstewka – zapowiedź 2. sezonu!

I oto wreszcie pojawił się teaser drugiej odsłony serialu Wielkie kłamstewka – jednej z najlepiej ocenianych pozycji od HBO ostatnich lat.

Zapowiedź odsłania nam pierwsze karty, ukazując nieco kontekstu 2. sezonu. Bohaterki będą musiały zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, które są następstwami wydarzeń z tragicznego finału poprzedniej serii.

Zobacz również: Gra o Tron – Oto nowa czołówka i omówienie 1. odcinka 8. sezonu!

Wielkie Kłamstewka są produkcją HBO. Bohaterkami miniserialu opartego na bestsellerowej powieści Liane Moriarty, są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową i macierzyństwem. Serial osiągnął taki sukces, że choć początkowo miał być tylko miniserią, rozrasta się teraz do co najmniej drugiego sezonu. Scenariusz ponownie może nas zaskoczyć w paru momentach, a tworzy go David E.Kelly, odpowiedzialny za wszystkie siedem odcinków pierwszego sezonu. Fabuła opierać się ma na opowiadaniu Liane Moriarty. Oprócz Meryl Streep i Nicole Kidman w obsadzie znajdą się także Laura Dern, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgard i Zoe Kravitz.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?