Władca Pierścieni – aktor z Doctor Who zagra jedną z ważniejszych postaci!

Władca Pierścieni od Amazona znajduje się obecnie w fazie zbierania obsady. Ogłoszono kolejnego jej członka.

Nowym nabytkiem serialu okazuje się Maxim Baldry, którego można było zobaczyć w Doctor Who czy Rok za rokiem. Zgodnie z dotychczasową polityką twórców, nie wiemy, jaka rola przypadnie mu we Władcy Pierścieni – poza tym, że ma to być jedna z głównych postaci.

Władca Pierścieni

kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Zobacz również: Filmy fantasy 2019 – Ranking filmów, które warto obejrzeć

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Trzon obsady tworzą: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, i Daniel Weyman.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w najbliższych miesiącach.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Matt Nalton

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?