Władca Pierścieni Amazona otrzyma drugi sezon! Pojawią się opóźnienia

Amazon powolutku szykuje prawdopodobnie swój największy hit w historii i potentat na rynku nie szczędzi grosza na tworzenie gruntu pod to bez wątpienia przyszłe wielkie wydarzenie w popkulturze.

I, jak można się było spodziewać, już teraz zapowiedziano, że Władca Pierścieni pojawi się z kolejnym sezonem. Jednak pojawiła się także zła wiadomość. Otóż produkcja opóźni się nawet o 4-5 miesięcy. Głównym powodem jest przede wszystkim zaplanowanie symultanicznego tworzenia pewnych aspektów obu zaplanowanych sezonów – nieco na wzór tego, co Peter Jackson robił, gdy pracował ze swoją ekipą jednocześnie nad kolejnymi częściami filmowego Władcy Pierścieni.

 Władca Pierścieni:

kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Zobacz również: Władca Pierścieni – aktorka uważa, że Gandalf w serialu powinien być kobietą

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w najbliższych miesiącach.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Władca Pierścieni: Powrót Króla

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?