Władca Pierścieni – Hugo Weaving nie powróci do serialu jako Elrond

Władca Pierścieni w swojej serialowej wersji ma opowiedzieć o nieprzedstawionych dotąd na żadnych ekranie historiach ze świata Śródziemia. Nie każdy jednak popiera ten pomysł.

Na przykład Hugo Weaving nie podziela entuzjazmu związanego z produkcją. Elrdond z obu filmowych trylogii Petera Jacksona stwierdził, że o ile czwarta odsłona Matriksa mogłaby go jeszcze zainteresować, kolejna historia z uniwersum Tolkiena wydała mu się przejedzonym tematem. Dodał jeszcze, że choć nie przekreśla zupełnie grania w większych tytułach, zdecyduje się na nie tylko w przypadku znalezienia czegoś naprawdę ciekawego. Cóż, wiemy, że w Matrix 4 nie zagra, jako że dogadał się z twórcach w kwestii warunków.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Mulan – reżyserka tłumaczy brak Mushu w filmowej wersji

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Trzon obsady tworzą: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, i Daniel Weyman.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?