Advertisement

Władca Pierścieni od Amazona dopiero w 2021 roku?

Szefowa Amazona – Jennifer Salke oznajmiła, że ich telewizyjny Władca Pierścieni będzie miał premierę… dopiero w 2021 roku! Fani sagi będę musieli jeszcze długo poczekać, ale stacja  może obiera właśnie dobry kierunek, aby doszlifować serial w 100% ?

Bez wątpienia będzie to najbardziej kosztowana produkcja tego serwisu streamingowego. Władca Pierścieni ma kosztować minimum 500 mln dolarów, a sięgnąć może nawet 1 miliard. Amazon bardzo poważnie do tego podchodzi i wierzy w swój sukces, bowiem wiadomo już, że ekranizacja J.R.R. Tolkiena ma liczyć aż 5 sezonów. Nie zdarza się to często, aby stacje od razu ogłaszały, że przyszłość ich produkcji będzie taka i długotrwała. Co z kolei doprowadza to śmiałego stwierdzenia, że Amazon wie, co robi nie śpiesząc się z datą premiery, dzięki czemu serial może zostać dopracowany w najmniejszym szczególe. Jak będzie, okaże się za 3 lata.

Fot. kadr filmu Władca Pierścieni: Dwie Wieże”

Zobacz również: The Last Dance – teaser serialu dokumentalnego o Michaelu Jordanie!

Na razie możemy tylko robić sobie apetyt na tę ogromną produkcję. Co jakiś czas są nam dostarczane kolejne informacje, czego możemy spodziewać się w serialowym Władcy Pierścieni. Faktem jest, że Jennifer Salke bardzo chciałaby, aby Peter Jackson uczestniczył w powrocie do Śródziemia, ale w tej sprawie cały czas trwają rozmowy. Poczułby się jak u siebie w domu, bo zdjęcia będą prawdopodobnie kręcone w Nowej Zelandii. Oczywiście nie jest zaskoczeniem, że serial jako materiał źródłowy stawia dobrze wszystkim znaną główną oś fabularną Trylogii Tolkiena. Jednak zagłębimy się również w historie , o których autor w swoich książkach ledwo co wspomniał. Widzowie będą mogli poznać bliżej m.in. postać Aragorna, a dokładnie okres jego młodości.

Co jeszcze zaserwują nam scenarzyści? I czy w ogóle jest sens wracania do powieści Tolkiena, po ciepło przyjętych i nagradzanych filmach Petera Jacksona? O tym dowiemy się dopiero w 2021 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?