Władca Pierścieni – zdjęcia wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa

Cóż, oto prace nad kolejną superprodukcją zostają zatrzymane przez koronawirusa. Tym razem chodzi o gigantyczne przedsięwzięcie Amazona.

Władca Pierścieni kręcony był w Nowej Zelandii, a na planie miało dotąd być około 800 osób. Jednak ze względów bezpieczeństwa przerwano zdjęcia. Wyjściowo są to zwyczajowe dwa tygodnie, lecz wszystko może się przedłużyć, jeżeli powikłania związane z koronawirusem będą się przedłużały.

Władca Pierścieni

kadr z filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Zobacz również: Wiedźmin – wstrzymano prace nad 2. sezonem

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Trzon obsady tworzą: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, i Daniel Weyman.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kartonowy pisze:

Szkoda, ciekawe jak duże bedzie opóźnienie

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?