Advertisement

Wojna światów – jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali SF z premierą już jutro!

Już w dniu jutrzejszym na kanale FOX możemy zobaczyć Wojnę światów – świetnie zapowiadającą się adaptację arcydzieła SF od H.G. Wellsa o tym samym tytule!

Zobacz również: The Mandalorian – kolejny zwiastun serialu!

Przygotujcie się na nowy, ośmioodcinkowy serial WOJNA ŚWIATÓW, który jest niecodzienną adaptacją głośnej powieści H.G. Wellsa. Tym razem akcja tej ponadczasowej historii toczy się we współczesnej Europie, gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń – Ziemię atakują kosmici, a inwazja prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. Główną osią dramatyczną serialu są konsekwencje doświadczane przez walczących o przetrwanie bohaterów.
WOJNA ŚWIATÓW z gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix, zadebiutuje na antenie FOX już jutro o 21:00 (dwa odcinki). Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: FOX

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?