Wszystkie ścieżki prowadzą do Meksyku! Pierwsze zdjęcia i informacje z 4. sezonu Narcos!

Po trzech sezonach spędzonych w Kolumbii, słynny serial Netflixa zawita do Meksyku. W Narcos: Mexico poznamy nowych bohaterów granych przez Michaela Penę oraz Diego Lunę!

Narcos: Mexico przedstawi nam początki kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy to Felix Gallardo (Luna) przejmuje władzę i jednoczy pozostałych handlarzy, w celu zbudowania imperium. W tym samym czasie agent DEA – Kiki Camarena (Pena) przeprowadza się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajara, aby objąć nowe stanowisko. Szybko dowiaduje się, że jego zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż się tego spodziewał. Podczas gdy Kiki zbiera informacje o Felixie i coraz bardziej zagłębia się w swoją misję, następuje coś tragicznego, co wpływa na handel narkotykami i rozpoczyna wojnę przeciwko nim, która potrwa wiele lat.

Fot. Netflix

Fot. Netflix

W obsadzie wystąpią również m.in.: Aaron Staton, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Fernanda Urrejola, Gerardo Taracena, Jackie Earle Haley, Lenny Jacobson i wielu innych. Narcos: Mexico zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec wakacji, jak miało to miejsce w w przypadku wcześniejszych sezonów, czyli na przełomie sierpnia i września.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?