Advertisement

Zagubieni w kosmosie – zwiastun 2. sezonu i data premiery!

Robinsonowie wrócili… ale czy ktoś widział robota? Sezon 2. serialu Zagubieni w kosmosie już 24 grudnia. Tylko na Netflix.

Jeden z najciekawszych seriali Sci-Fi ostatnich lat – Zagubieni w kosmosie powraca z 2. sezonem! Premiera już w te Święta. Poniżej zwiastun!

Zobacz również: Najlepsze filmy Netflix Original! Ranking aktualizowany!

Data premiery 2. sezonu Zagubieni w kosmosie – serial powróci już w wigilie!

Lost in Space to oryginalny dramat spod ręki Netflixa, będący współczesną wersją klasycznej produkcji science fiction z lat 60. XX wieku. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości. Kolonizacja kosmosu to teraz rzecz jak najbardziej naturalna. Zatem rodzina Robinsonów jest jedną z wielu, które postanowiono podać testowi, a co za tym idzie, przesiedlić z Ziemi do nowego, lepszego świata. Jednakże, gdy koloniści nagle znajdują się poza wytyczonym dla nich kursem, prowadzącym do idyllicznego domu, muszą oni zawrzeć silne sojusze, jak również pracować razem, w celu przetrwania w tym niebezpiecznym, obcym środowisku, położonym lata świetlne od ich docelowego miejsca zamieszkania.

Gwiazdami Lost in Space są: Toby Stephens – John Robinson, Molly Parker – Maureen Robinson, a więc dwójka niestrudzonych rodziców, walczących o bezpieczeństwo swoich dzieci. W rolę ich pociech wcielą się: Taylor Russell – Judy, Mina Sundwall – Penny i Max Jenkins – Will.

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Netflix

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?