Advertisement

Zdjęcia do serialowego Wiedźmina zimą w Europie Centralnej!

W ostatnich dniach dostajemy coraz to więcej strzępków informacji dotyczących serialowego Wiedźmina od Netfliksa. Najnowszą podzieliła się showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich.

W zeszłym tygodniu dostaliśmy informacje, że wystartowały castingi, a i sam Tomasz Bagiński ujawnił jakiś czas temu, że tego lata dowiemy się kto wcieli się w rolę Geralta z Rivii. Wczorajszego wieczora, scenarzystka serialu, Lauren S. Hissrich, dzieląc się zdjęciem ze swoich wakacji poinformowała, że zdjęcia do Wiedźmina ruszą zimą w Europie Centralnej.

Zobacz również: Pół Wieku Poezji Później – kolejny zwiastun fanowskiego filmu w świecie Wiedźmina

Bez wątpienia jest to ciekawa informacja, ale dalej czekamy na kolejne szczegóły, które rzucą więcej światła na produkcję. Wiemy, że pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków i premiera najwcześniej w 2020 roku. Jakie opowiadania zostaną przeniesione na ekran? Na tę informację musimy jeszcze poczekać. Pozostaje nam cierpliwie wyczekiwać i obserwować profil Hissrich w oczekiwaniu na kolejne wieści dotyczące przygód Rzeźnika z Blaviken.

Producentami wykonawczymi serialu są Lauren S. Hissrich, Sean Daniel, Jason Brown, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Andrzej Sapkowski, twórca książek i postaci Białego Wilka, będzie pełnił rolę konsultanta kreatywnego.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?