Zdjęcia z planu 3. sezonu Stranger Things! Nowy wygląd Eleven?!

Aktualnie ekipa pracująca nad jedną z czołowych serii Netflixa znajduje się na planie filmowym w Atlancie. Być może już teraz zobaczyliśmy, jak wygląda gwiazda serialu, czyli Eleven.

Portal JustJared udostępnił na swoim Twitterze oraz stronie zdjęcie granej przez Millie Bobby Brown Eleven. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że jest to charakteryzacja tej postaci na 3. sezon.

Zobacz również: Orange is the New Black – dziewczyny powracają w zwiastunie 6. sezonu!

O nadchodzącym trzecim sezonie wiadomo, że jego akcja będzie rozgrywać się  rok po wydarzeniach przedstawionych w sezonie drugim.  Do obsady Stranger Things dołączyli Cary Elwes, Jake Busey oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. W swoich rolach powrócą Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer.

Źródło: comicbookovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Stranger Things

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?