Zimowa sceneria w The Walking Dead. Zobacz fragmenty finałowego odcinka 9. sezonu!

W sieci pojawił się materiał video prezentujący urywki ze zwieńczającego sezon 9. odcinka serialu The Walking Dead. W blisko 10 letniej historii produkcji stacji AMC po raz pierwszy zostaną przedstawione wydarzenia w czasie trwającej zimy.

Jak Daryl Dixon i spółka radzą sobie podczas panującej śnieżycy? Po obejrzeniu przedstawionego poniżej materiału jedno jest pewne. Śnieg po kolana kryje w sobie wiele niemiłych niespodzianek. Polska premiera ostatniego odcinka 9. sezonu The Walking Dead odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 22:00 tylko na kanale FOX!

Zobacz również: 8 sezonów The Walking Dead trafiło na platformę Netflix!

The Walking Dead znów na kanale FOX, a wraz z nim nowe zagrożenie – Szeptacze! Jednak nie jest to zwykła grupka osób, która znalazła sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy). Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców?

Źródło: YouTube, ilustracja wprowadzenia: Gene Page/AMC

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?