Znaki – Karolina Owczarz, zawodniczka MMA, w obsadzie nowego serialu AXN

Znana zawodniczka MMA i była pięściarka, Karolina Owczarz, pojawi się w nowej produkcji AXN, Znaki, do której zdjęcia rozpoczęły się w maju. Serial zadebiutuje w telewizji jesienią. Zaprezentowano również zdjęcia z powstającej obecnie produkcji.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

owczarz mma serial axn znaki

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Karolina Owczarz wcieli się w serialu w Martynę, byłą uczennicę miejscowej szkoły i członkinię klubu sportowego, która wchodzi w konflikt z jedną z głównych bohaterek produkcji. Karolinę będzie można zobaczyć w czterech odcinkach Znaków. Na ekranie pojawi się m.in. obok Heleny Englert i Jaspera Sołtysiewicza.

Zobacz również: Klatka – padł pierwszy klaps na planie polskiego filmu o MMA

Karolina przez wiele lat trenowała boks, jest mistrzynią Polski i medalistką wielu krajowych i międzynarodowych zawodów. Przez kilka lat pracowała też jako dziennikarka sportowa. Od 2017 roku trenuje MMA, na początku 2018 r. stoczyła swoją debiutancką walkę na gali jednej z największych federacji w Europie KSW 42.

owczarz rola serial znaki

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Serial wyreżyserują Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator).

W głównych rolach na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę (RóżaWataha), Helenę Sujecką (Yuma) i Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik (Atak paniki).

Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku. Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA.

Źródło: atmgrupa.pl / ilustracja wprowadzenia: fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?