Advertisement

Znaki – nowe osoby w obsadzie oraz galeria zdjęć z planu serialu AXN

Do obsady serialu kryminalnego Znaki dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Andrzej Mastalerz, Michał Czernecki, Magdalena Żak i Piotr Trojan. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik, Karoliny Owczarz i Heleny Englert.

Andrzej Mastalerz wciela się w Jonasza, który wśród mieszkańców Sowich Dołów uchodzi za cudotwórcę.  Męża jednej z głównych bohaterek, Błażeja Nieradkę, gra Michał Czernecki. Magdalena Żak gra Ninę, córkę Michała Treli, nowego komendanta w serialowych Sowich Dołach. Na ekranie pojawi się obok Heleny Englert. W Znakach gra także Piotr Trojan. Emil Sobczyk, w którego się wciela, to miejscowy policjant, mieszka w Sowich Dołach od urodzenia.

Zobacz również: Znaki – oficjalny teaser serialu kryminalnego AXN

Udostępniono również sporo nowy zdjęć z planu serialu, który ma być połączeniem gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Znaki serial axn 2018

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki konopka masztalerz

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki axn

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki serial 2018

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki sujecka

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki masztalerz serial

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki sujecka konopka

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki axn

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

znaki czernecki serial

fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Zobacz również: Znaki – Karolina Owczarz, zawodniczka MMA, w obsadzie nowego serialu AXN

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA.

Premiera Znaków jesienią 2018 r. na kanale AXN. Pierwszy sezon liczyć ma osiem odcinków.

Źródło: ATM Grupa / ilustracja wprowadzenia: fot. AXN/Gosia Stasiewicz

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?