Advertisement

Znaki – nowy serial kryminalny zadebiutuje jesienią w AXN

W maju, Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe w Polsce, właściciel kanałów  AXN, rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Znaki. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę (Róża, Wataha), Helenę Sujecką (Yuma), Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik (Atak paniki) oraz Helenę Englert (Układ zamknięty, Barwy szczęścia). Za realizację odpowiada ATM Grupa. Premiera powstającej w Górach Sowich 8-odcinkowej produkcji przewidziana jest na jesień 2018 roku w AXN.

Znaki to kolejna, po Zbrodni, Rewirze oraz Ultraviolecie, lokalna produkcja SPT w Polsce. Jesteśmy otwarci na ciekawe projekty i eksperymenty, chcemy testować różne gatunki, a Znaki, serial crime mystery, idealnie wpasowuje się w tę strategię – powiedział John Rossiter, General Manager SPT CE. – Zamierzamy inwestować w kolejne oryginalne produkcje w tym regionie, szczególnie w Polsce – dodaje.

fot. materiały prasowe

 

Zobacz również: Netflix kupił prawa do światowej dystrybucji polskiego serialu Ultraviolet

Opis serialu: W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Serial wyreżyserują Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator).

Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku

Źródło: atmgrupa.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?