Znamy złoczyńcę piątego sezonu serialu Flash?

Portal The Hashtag Show donosi, że znalazł się w posiadaniu informacji o prawdopodobnym złoczyńcy występującym w piątym sezonie serialu Flash.

Reaktorzy wspomnianego portalu dotarli do ogłoszenia o castingu dotyczącego postaci nazwanej „Desmond Paull”. Spekuluje się, że może tu chodzić o Davida Herscha zwanego Cicada. Do oficjalnego ogłoszenia i ujawnienia pełnej obsady serialu Flash dojdzie zapewne podczas tegorocznego San Diego Comic Con. W międzyczasie można zapoznać się z krążącym po sieci opisem castingowym:

Rola dla osoby po czterdziestce i należącej do dowolnej grupy etnicznej. „Desmond” to postać obdarzona nadludzkimi zdolnościami, które pojawiły się po tajemniczym zetknięciu z ciemną materią. Dzięki niej zyskał on nie tylko nieśmiertelność, ale także możliwość pozbawienia każdego „metaczlowieka” jego specjalnych zdolności. Obwinia ich za całe zło, jakie pojawiło się w jego życiu i w związku z tym postanawia się ich pozbyć z Central City. Ktokolwiek zdobędzie tę rolę, pojawi się w stałej obsadzie przez niemal rok.

Cicada i Flash / DC Comics

Zobacz również: The Flash – główny bohater powraca z pełną mocą na nowym plakacie 4. sezonu!

POWRACAJĄC DO DOMU – Podczas gdy Barry (Grant Gustin) znajduje się w tak zwanym speed force, Iris (Candice Patton), Kid Flash (Keiynan Lonsdale), Joe (Jesse L. Martin) oraz Vibe (Carlos Valdes) zdecydowali się przejąć obowiązki swojego kolegi, a tymi są: ochrona jego najbliższych oraz, oczywiście, Central City. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się potężny, uzbrojony przeciwnik grożący, iż zrówna ukochaną metropolie bohaterów z ziemią, jeśli nie stawi się przed nim sam, wielki Flash, Cisco zmuszony jest podjąć trudną decyzję o wyrwaniu przyjaciela ze wspomnianego pola prędkości. Niestety, powracający do nich Barry nie jest tym samym człowiekiem, który od nich niedawno odszedł.

Obsada serialu The Flash składa się z następujących gwiazd: Grant Gustin – Barry Allen/The Flash, Candice Patton – Iris West, Danielle Panabaker – Caitlin Snow, Carlos Valdes – Cisco Ramo, Tom Cavanagh – dr. Harrison Wells, Jesse L. Martin – detektyw Joe West, Keiynan Lonsdale – Wally West oraz John Wesley Shipp. Nowymi członkami są natomiast Katee Sackhoff jako złoczyńca Amunet Black i Hartley Sawyer w roli Ralpha Dibny’ego/Elongated Man.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe The CW

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?