Advertisement
Advertisement

Ahsoka Tano – fani postaci wczoraj świętowali!

Ahsoka Tano z każdym dniem staje się coraz bardziej rozpoznawalną postacią uniwersum Gwiezdnych wojen. Wczoraj (29.01.) odbył się Ahsoka Tano Day! Tego dnia, fani postaci za pomocą social mediów publikują posty związane z nią związane.

Ahsoka Tano Day obchodziła również Rosario Dawson, aktorka, która wcieliła się w tę postać w jednym z odcinków The Mandalorian. Dawson udostępniła m.in. na Twitterze nagranie, na którym widać, jak przygotowywano ją do odegrania roli togrutanki. W owym tweecie napisała również podziękowania dla Ashley Eckstein, aktorki, która podkładała głos Ahsoce we wszystkich serialach animowanych oraz grach wideo, w których togrutanka się pojawiła.

Zobacz również: WandaVision – nowy zwiastun dalszych odcinków serialu!

Fani Ahsoki obchodzili ten dzień pokazując swoje kolekcje związane z postacią, jak również charakteryzując się na tę postać. Niżej możecie zobaczyć kilka tweetów pokazujących, jak fani spędzali ten dzień.

Podoba Wam się taka idea? Być może Wasze ulubione postacie fikcyjne również posiadają swój własny dzień.

 


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?