Fallout 76 – pierwszy gameplay!

Bethesda bardzo dbała o dobre poinformowanie graczy odnośnie tego, co będzie oferował im najnowszy Fallout. Jednak czymże są gołe słowa w obliczu czystego gameplay’u, który właśnie trafił do sieci? Oto pierwszy rzut oka, na rewolucyjną odsłonę kultowej postapokaliptycznej serii gier.

Ostatnie miesiące przyniosły nam sporo informacji na temat Fallouta 76. Bethesda regularnie przedstawiała nam informacje, mniej lub bardziej szczegółowe, na temat przyszłej zawartości ich nadchodzącej produkcji. Brakowało jedynie czystego gameplay’u, który pokazałby jak stawiane obietnice będą radzić sobie w praktyce.

Zobacz również: The Walking Dead: The Final Season zostanie ukończone przez inne studio!

Dzięki ekipie z serwisu Dual Shockers, która na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikowała materiał z rozgrywki z Fallouta 76, możemy w końcu podejrzeć, co też może nas czekać 14 listopada, kiedy to gra trafi na półki sklepowe.

Gameplay prezentuje pierwsze pół godziny czystej rozgrywki. W ramach tego możemy zobaczyć jak funkcjonuje tryb dnia i nocy, system rozwijania i progresacji psotaci, a także zobaczyć pierwsze kroki naszego bohatera poza kryptą.

Oczywiście jest to jeszcze zbyt mało, aby móc oceniać przedpremierowo tytuł, jednak wygląda to wszystko bardzo solidnie i zwiastuje udaną produkcję.

Źródło: kanał YouTube Dual Shockers / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?