Scarlett Johansson i Adam Driver w dramacie Marriage Story!

W sieci zadebiutowały właśnie dwa zwiastuny dramatu Marriage Story ze Scarlett Johansson i Adamem Driverem w rolach głównych. Nowy film Noah Baumbacha zadebiutuje jesienią w serwisie Netflix, wcześniej ma pojawić się w kinach w USA.

Marriage Story to przenikliwy i pełen empatii portret rozpadającego się małżeństwa oraz rodziny, która pragnie pozostać razem. Netflix wypuścił aż dwa teasery zapowiadające film. W pierwszym z nich, Charlie (Adam Driver) opowiada, za co kocha swoją żonę. W kolejnym, Nicole (Scarlett Johansson) wymienia cechy za które ceni męża. Jednak wyznania miłości przerywa nam widok pary w sali sądowej. Chociaż Nicole oraz Charlie chcą ratować swoje uczucie, wnioskując po zapowiedzi, z pewnością nie będzie to prosta sprawa.

Poniżej znajdziecie dwa zwiastuny – jeden z perspektywy Nicole, drugi z perspektywy Charliego:

Zobacz także: Sex/Life – Netflix zamawia adaptację książki B.B. Easton

Marriage Story oprócz Johansson i Drivera zobaczymy m.in. Laurę Dern, Alana Aldę i Raya Liottę. Film będzie miał swoją premierę 29 sierpnia podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Następnie trafi także na Toronto Film Festival i szereg innych prestiżowych imprez. Warto podkreślić, że uczestnictwo filmu w programach dwóch najważniejszych jesiennych festiwali jest bardzo ważne ze względu na jego promocję oraz dalsze szansy na Oscarowe nominacje.

Zanim film trafi na platformę Netflix, ma być dystrybuowany w kinach w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Netflix/ Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?