Advertisement
Advertisement

World of Warcraft – Rise of Azshara startuje już w przyszłym tygodniu!

Już w przyszłym tygodniu na oficjalne serwery publiczne trafi najnowszy patch do World of Warcraft zatytułowany Rise of Azshara. Będzie to jedna z największych aktualizacji do gry produkcji Blizzarda, która wprowadzi sporo nowości, a w tym nowy raid, dungeon i dwie krainy do eksplorowania!

26 czerwca, a więc już przy następnym cotygodniowym resecie, bohaterzy Azeroth udadzą się do Nazjataru, aby ostatecznie zmierzyć się z Królową Azsharą. Od wyniku tego starcia będzie zależeć nie tylko los herosów, ale również, a nawet przede wszystkim – przyszłość całego świata, świata Azeroth.

Zobacz również: Overwatch – Wyzwanie Baptiste’a: Brzemię Przeszłości rozpoczęte!

Nowy patch udostępni również graczom Mechagon – zupełnie nową i innowacyjną pod względem mechaniki rozgrywki krainę. Mechagon będzie swoistego rodzaju placem zabaw, w którym gracze będą mogli tworzyć przeróżne przedmioty, wpływać na otoczenie, zbierać materiały i części, a także skupić się na szeroko pojętym majsterkowaniu. Rise of Azshara wprowadzi również radykalne zmiany do systemu artefaktowego. Już od przyszłej środy, legendarny naszyjnik, który noszą gracze od początku dodatku, zostanie wzbogacony i kolejne drzewka rozwoju, z wybieralnymi umiejętnościami pasywnymi jak i aktywnymi.

W takim razie, nie pozostaje nic innego, jak kończyć przygotowania, kompletować ekwipunek i wyczekiwać, aż wody Azeroth się rozstąpią ujawniając podwodne miasto Nazjatar.

Źródło: oficjalny kanał YouTube World of Warcraft PL / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?