Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Harley Quinn w innym świetle? Lady Gaga o podejściu do postaci

Autor: Mikołaj Lipkowski
27 maja 2024
Harley Quinn w innym świetle? Lady Gaga o podejściu do postaci

Jak dobrze wiemy, film Joker: Folie à Deux, przedstawi postać Harley Quinn. W postać tą wcieli się sama Lady Gaga, który zdradziła, że podejdzie troszkę inaczej do tej postaci.

W nowym wywiadzie Lady Gaga, gwiazda przedstawiła swoją interpretację Harley Quinn, dając jasno do zrozumienia, że będzie robić z tą postacią coś innego, aniżeli zobaczyliśmy w serialu animowanym czy w formie Margot Robbie.

Lady Gaga i nowa Harley Quinn

Wiele osób jest zainteresowanych jak Lady Gaga poradzi sobie jako Harley Quinn. Gwiazda pop oraz Domu Gucci da nam nowy wgląd na kultową kochankę Jokera. Już nawet na zwiastunach mogliśmy zobaczyć, że mimo iż będzie w produkcji romans tej dwójki, to Harleen Quinzel będzie nieco inna, aniżeli jej poprzednie wersje. 

W rozmowie z Access Hollywood Gaga zapowiedziała z lekko czego możemy spodziewać się po jej interpretacji Harley Quinn:

Wiesz, moja wersja Harleya jest bardzo autorska i jest autentyczna w stosunku do tego filmu i postaci. Nigdy wcześniej nie robiłam czegoś takiego jak tu, więc wszystko będzie zupełnie nowe i naprawdę zabawne.

Więcej o produkcjach DC na Movies Room:

Co wiemy o filmie Joker: Folie à Deux?

Joker: Folie à Deux to bezpośredni sequel filmu Joker z 2019 roku, który odniósł zarówno sukces kasowy, jak i artystyczny. Pierwsza część zarobiła na świecie ponad 1 miliard dolarów i przyniosła Joaquinowi Phoenixowi statuetkę dla najlepszego aktora podczas Oscarów w 2022 roku. Film adaptujący komiksy DC, ale nie należący do żadnego kinowego uniwersum, nagrodzono również Złotym Lwem na Festiwalu w Wenecji.

Kontynuacja nie będzie klasycznym dramatem psychologicznym, lecz przyjmie formułę tzw. jukebox musicalu. W Joker: Folie à Deux ma pojawić się co najmniej 15 reinterpretacji znanych piosenek, ale z możliwością pojawienia się około dwóch oryginalnych utworów.

Sequel Jokera ma rozgrywać się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszej części. Akcja filmu toczyć będzie się w Azylu Arkham oraz koncentrować na relacji niespełnionego i chorego psychicznie komika Arthura Flecka z psychiatrą dr Harleen Quinzel. Produkcja otrzymała kategorię R za sceny przemocy, wulgarny język i sceny nagości. Budżet filmu ma wynosić 200 milionów dolarów, czyli ponad trzykrotnie więcej niż w przypadku pierwszej części.

Joker 2 ma trafić do dystrybucji kinowej 4 października 2024 roku.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.