Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Nowy klip z animacji Gru i Minionki: Pod przykrywką. Minionki jako superbohaterowie

Autor: Marek Wasiński
9 czerwca 2024
Nowy klip z animacji Gru i Minionki: Pod przykrywką. Minionki jako superbohaterowie

Do sieci trafił właśnie nowy klip z animacji Gru i Minionki: Pod przykrywką od Illumination, nadchodzącej kontynuacji kasowej franczyzy, przedstawiając ulubionych żółtych pomocników głównego bohatera, którzy zyskują super moce.

 Wyczekiwany film ma trafić do kin 5 lipca 2024 roku. Nowy klip pokazuje większość Minionków Gru w Lidze Antyłotrów, gdzie pięć z nich zostaje wybranych do udziału w specjalnym eksperymencie. Ten eksperyment z super serum przekształca ich w elitarnych agentów z różnymi unikalnymi mocami.

O czym opowiada Gru i Minionki: Pod przykrywką?

Gru i Minionki: Pod przykrywką to czwarta część serii, która zarobiła na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów. Film reżyserują Chris Renaud i Patrick Delage, a jego scenariusz napisaliMike White i Ken Daurio. W filmie występują znani z poprzednich animacji członkowie obsady: Steve Carell jako Gru, Miranda Cosgrove jako Margo, Kristen Wiig jako Lucy, Dana Gaier jako Edith, Madison Polan jako Agnes, Steve Coogan jako Silas Ramsbottom oraz Pierre Coffin jako Minionki. Dołączają do nich nowi członkowie franczyzy, w tym Will Ferrell, Sofia Vergara, Joey King, Stephen Colbert i Chloe Fineman. Film jest produkowany przez Chrisa Meledandriego i Bretta Hoffmana.

W pierwszym od siedmiu lat filmie wchodzącym w skład franczyzy, Gru, ulubiony superzłoczyńca, który stał się agentem Ligi Antyłotrów, powraca by zmierzyć się z ekscytującą, odważną nową erę chaosu Minionków w produkcji Illumination. Film rozpoczyna nowy rozdział z Gru, Lucy i ich dziewczynkami, które witają nowego członka rodziny, Gru Jr., który zamierza dręczyć swojego ojca. Gru staje w obliczu nowego przeciwnika, Maxime Le Mal, i jego femme fatale dziewczyny Valentiny (Vergara), a rodzina jest zmuszona uciekać.

Polska premiera filmu już 5 lipca.

Więcej o animacjach na Movies Room:

Źródło: Coming Soon / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.