Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Sony zapowiada nowe filmy! W tym adaptację Zeldy i biografię The Beatles. Co z ostatnim Tarantino?

Autor: Mikołaj Lipkowski
18 czerwca 2024
Sony zapowiada nowe filmy! W tym adaptację Zeldy i biografię The Beatles. Co z ostatnim Tarantino?

Sony Pictures zaprezentowało pierwszą dużą prezentację studia na targach CineEurope 2024. Mogliśmy dowiedzieć się czegoś o nowym filmie Quentina Tarantino, adaptację live-action Zeldy oraz film o The Beatles.

W poniedziałek, Sony Pictures, przedstawili swoje plany na przyszłość. Podczas pokazu w Barcelonie, prezes Sony do spraw dystrybucji międzynarodowej, Steven O’Dell, przedstawił krótki przegląd nadchodzących tytułów studia, ujawniając listę filmowców, z którymi studio współpracowało. 

Wielkie gwiazdy pod skrzydłami Sony

Wśród wymienionych filmów znalazły się film 28 lat później z Cillianem Murphy'm, adaptację książki Klara i Słońce w wizji Taiki Waititiego z udziałem Jenny Ortegi, a także kontynuację filmu Uncharted z Tomem Hollandem w roli głównej. Nie są to jednak jedyne tytuły, które Sony Pictures zapowiedzieli. Przed nami jeszcze większy kaliber w postaci aktorskiej adaptacji Zeldy. Pojawiły się również informacje na temat Kravena Łowcy z Aaronem Taylorem-Johnsonem oraz Venom: Ostatni taniec z Tomem Hardym.

Film o The Beatles oraz ostatni od Tarantino 

Sony Pictures również wspomniało o nadchodzącym filmie Sama Mendesa o The Beatles. Co więcej, każdy z filmów ma być oddzielną historią, lecz wszystkie cztery filmy będą się uzupełniały. Można przypuszczać, że Mendes zastosuje podobny zabieg co Kieślowski w Trzech kolorach. Choć to jedynie przypuszczenia i luźna myśl. 

Dodatkowo O’Dell wspomniał o dziesiątym filmie Quentina Tarantina. Chociaż The Movie Critic, który miał być jego ostatnim tytułem, studio wciąż współpracuje z reżyserem. Prezes Sony przyznał, że wciąż ma nadzieję, że zobaczą jeszcze jeden tytuł spod skrzydeł mistrza. 

Więcej o filmach i serialach przeczytasz w Movies Room:


Źródło: variety.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.