Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Najbardziej wciągające seriale na Netflix | TOP 20

Autor: Szymon Góraj
14 maja 2024
Najbardziej wciągające seriale na Netflix | TOP 20

Netflix bez wątpienia dysponuje masą różnorodnych projektów dla praktycznie każdego rodzaju widza. Tym razem postanowiliśmy wytypować, które z nich są najbardziej wciągające dla widzów. Zapraszamy do lektury i sprawdzenia, na ile pokrywa się to z Waszymi gustami!


1. Breaking Bad

fot. kadr z serialu Breaking Bad

Nasze zestawienie najbardziej wciągających seriali, które obejrzymy w serwisie Netflix otwieramy jednym z najbardziej kultowych tytułów w historii medium, jakim jest telewizja. Breaking Bad opowiada historię Waltera White'a (Bryan Cranston), nauczyciela chemii, który po otrzymaniu diagnozy, iż choruje na nowotwór, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy. Przez 5 sezonów śledzimy niezwykle ciekawą, a przede wszystkim mrożącą krew w żyłach przemianę bohatera.

 


2. Biuro

fot. materiały prasowe

Niech Was nie przeraża liczba 9 sezonów, ponieważ kiedy zaczniecie oglądać Biuro, Wasz wzrok nie będzie w stanie oderwać się od ekranu. Ten, często określany jako wybitny, serial skupia się na codziennym życiu pracowników pewnego biura zarządzanego przez ekscentrycznego managera regionalnego Michaela Scotta (Steve Carrell). Całości niepowtarzalnego uroku nadają błyskotliwy scenariusz oraz obsada, na którą składają się również: Rainn Wilson, John Krasinski, Brian Baumgartner, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Phyllis Smith i wielu innych.


3. Plotkara

fot. materiały prasowe

Hey Upper East Siders, Gossip Girl here… Choć od premiery ostatniego odcinka serialu, z którego pochodzi ta słynna kwestia minęło kilkanaście lat, jego popularność wcale nie maleje. Plotkara śledzi losy bogatych nastolatków z Upper East Side, których poczynania opisuje tytułowa tajemnicza postać na swoim blogu. Nie brakuje tu licznych intryg, romansów, a także niepowtarzalnego klimatu lat dwutysięcznych.

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.