Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Zobaczcie pojedynek Ultramana z Gigantronem z filmu Ultraman: Rising!

Autor: Kacper Domański
14 czerwca 2024
Zobaczcie pojedynek Ultramana z Gigantronem z filmu Ultraman: Rising!

Od dziś w serwisie Netflix oglądać możemy film Ultraman: Rising. Jeśli wciąż nie jesteście pewni, czy aby na pewno chcecie zapoznać się z tą produkcją, gigant streamingowy przychodzi z pomocą.

Netflix opublikował na swoim oficjalnym kanale na YouTube klip z filmu Ultraman: Rising, który przedstawia pojedynek tytułowego bohatera z Gigantronem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem, w którym nie brakuje akcji i animacji na najwyższym poziomie.

Fragment filmu Ultraman: Rising

Więcej o filmach i serialach Netflixa przeczytasz w Movies Room:

O czym opowiada Ultraman: Rising?

Supergwiazda baseballu Ken Sato wraca do swojego kraju, Japonii, aby przejąć rolę superbohatera broniącego Ziemi, Ultramana. Szybko odkrywa jednak, że czeka na niego więcej, niż się spodziewał, gdy zostaje zmuszony do wychowania potomka swojego największego wroga, nowonarodzonego Kaiju. 

Walcząc o zachowanie równowagi między rolą członka zespołu a nowym ojcostwem, Ken musi stawić czoła swojemu własnemu ego, swojemu dawno nie widzianemu ojcu oraz podstępnej Kaiju Defense Force, aby się rozwinąć i odkryć, co naprawdę znaczy być Ultramanem.

Źródło: Netflix, YouTube (@Netflix) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.