Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

AjronWejder z nowym singlem! Czy to nowy hymn na Euro 2024?

Autor: Mikołaj Lipkowski
12 czerwca 2024
AjronWejder z nowym singlem! Czy to nowy hymn na Euro 2024?

Panie Probierz proszę Cię, a nawet i błagam! Zmyślony przez Bartosza Walaszka, na potrzeby serialu Bogdan Boner: Egzorcysta, zespół AjronWejder wydał specjalny utwór promujący serial, a nawet zagrzewający naszą reprezentację podczas gry w Mistrzostwach Europy 2024.

Czyżby walaszkowe 30% było czymś więcej, aniżeli gra naszych piłkarzy na Euro? Tego dowiemy się w niedzielę, lecz już od dziś możemy oglądać nowy sezon serialu Bogdan Boner: Egzorcysta, z tej okazji wypuszczono nowy singiel AjronWejder. Czy wszyscy po Mystic Festival mają jeszcze siłę na trochę ostrego łojenia? 

AjronWejder powracają! 

Jak możemy spodziewać się po Bartoszu Walaszku, nowy numer został zrobiony z humorkiem. Fikcyjny zespół AjronWejder, którego nazwa nawiązuje do Brytyjczyków z Iron Maiden oraz Olsztynian z Vadera, nagrał specjalny utwór o Euro. Cóż, wszyscy byśmy chcieli, by nasze Orły doszły jak najdalej - podczas meczów możemy również pośpiewać nowy hit AjronWejder, by zmotywować naszych piłkarzy. 

Więcej o produkcjach Netflixa na Movies Room:

O czym jest Bogdan Boner: Egzorcysta? 

Bogdan Boner: Egzorcysta to stworzony przez Bartosza Walaszka serial komediowy dla dorosłych będący również spin-offem Blok Ekipy. Jest satyrą na polskie społeczeństwo i parodią typowych filmów grozy. Historia opowiada o losach budowlańca, Bogdana Bonera, który po godzinach zajmuje się walką ze zjawiskami paranormalnymi i różnego rodzaju stworami. Bogdan ma pomocnika Marcinka, który razem z nim walczy przeciw złym siłom sterowanym przez samego Belzedupa. Wszystkie sezony serialu dostępne na Netflix.

Nowe odcinki polskiego serialu komediowego dla dorosłych zadebiutują w bibliotece Netflix 12 czerwca 2024 roku. 


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.