Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Netflix prezentuje pierwszy kadr z animacji z uniwersum Astérixa i Obelixa!

Autor: Szymon Góraj
11 czerwca 2024
Netflix prezentuje pierwszy kadr z animacji z uniwersum Astérixa i Obelixa!

Netflix nabiera rozpędu! Już w 2025 roku w serwisie zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa. Za produkcję odpowiada francuski reżyser Alain Chabat. Zobaczcie pierwszy kadr z animacji, która powstaje w oparciu o komiks pt. Walka wodzów!

Rzymianie desperacko próbują podbić jedyną pozostałą galijską osadę oraz dom Astérixa i Obelixa. Sekretem wyższości Galów w starciach z Rzymianami jest magiczny wywar sporządzany przez druida. Jednak gdy ten traci pamięć, mieszkańcy wioski zostają zdani wyłącznie na siebie i zmuszeni są stawić czoła potędze Rzymu.

Produkcja na podstawie dzieła René Goscinny'ego i Alberta Uderzo zostaje wyreżyserowana przez Alaina Chabat i Fabrice'a Jouberta. Projekt powstanie przy pomocy studia TAT Productions/

Wieści ze świata seriali na Movies Room:

Źródło: Netflix

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.