Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Power Rangers jednak nie na Netflixie? Co z serialem zrobi Hasbro?

Autor: Kacper Domański
12 czerwca 2024
Power Rangers jednak nie na Netflixie? Co z serialem zrobi Hasbro?

Ponad 2 lata temu mówiło się, że powstanie serial spod szyldu Power Rangers, który miał zadebiutować na Netflixie. Okazuje się jednak, że gigant streamingowy przestał realizować produkcję.

Według źródeł serial aktorski o Power Rangers, którego showrunnerką była Jenny Klein, producentka seriali Daisy Jones & the Six oraz Cała prawda o Pam, nie rozwija się już w serwisie Netflix. Oznacza to, że Hasbro Entertainment, firma, która ma prawa do franczyzy, rozpoczęła poszukiwania nowego partnera, który wypuści projekt.

Mógł być hit?

W październiku 2020 roku do sprawowania pieczy nad powstającym serialem zatrudniono Jonathana Entwistle'a, który to odpowiedzialny jest za takie produkcje, jak To nie jest OK oraz The End of the F***ing World. Nie da się ukryć, że oba te projekty spotkały się z dużym uznaniem widzów, więc istniała pewna szansa, że nowi Power Rangers również spotkaliby się z ciepłym przyjęciem widowni. Ponadto Entwistle miał za zadanie nie tylko nadzorować produkcję wspomnianego projektu, ale również całą serię filmów i seriali spod tejże franczyzy.

Więcej o Netflixie przeczytasz w Movies Room:

Power Rangers na Netflix

Netflix miał już okazję realizować projekty spod szyldu Power Rangers na swojej platformie. Przykładem jest chociażby zeszłoroczny film Power Rangers: Once & Always, w którym to stare twarze znane z początków franczyzy, powracają, aby po raz kolejny stanąć do walki. Poniżej umieszczamy jego zwiastun.

Źródło: TVLine / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.