Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Przygotujcie się na solidną dawkę żółwiej akcji na pierwszy zwiastunie Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles

Autor: Marek Wasiński
9 czerwca 2024
Przygotujcie się na solidną dawkę żółwiej akcji na pierwszy zwiastunie Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles

Paramount+ wreszcie udostępniło pełny zwiastun animacji Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles, zdradzając fanom, czego mogą się spodziewać po najnowszym rozdziale w serii o Wojowniczych Żółwiach Ninja.

12-odcinkowa seria będzie dostępna w ofercie streamingowej od 9 sierpnia. Produkcja powstała na fali sukcesu zeszłorocznego filmu Wojownicze Żółwie NInja: Zmutowany chaos, który nadal ma Certyfikat Świeżości na Rotten Tomatoes z wynikiem 95% na Tomatometerze. 

O czym opowiada Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles

W najnowszym zwiastunie Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles, tytułowa drużyna zostaje rozdzielona podczas walki z superzłoczyńcą, który planuje wyeliminować każdego mutanta. Teraz muszą przezwyciężyć wyzwanie samotnej walki, bez wsparcia swojego rodzeństwa po raz pierwszy w Nowym Jorku. Muszą znaleźć sposób, aby ponownie się zjednoczyć i uratować mutantów.

Seria eksploruje przygody bohaterów uwielbiających pizzę, gdy wychodzą z kanałów na ulice Nowego Jorku. Leo, Raph, Donnie i Mikey stają przed nowymi zagrożeniami i łączą siły ze starymi sojusznikami, aby przetrwać zarówno życie nastolatków, jak i złoczyńców czających się w cieniach Wielkiego Jabłka.

Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles to animowany serial 2D, który jest kontynuacją filmu z 2023 roku. W serialu powraca barwna obsada filmu, w tym Micah Abbey jako Donatello, Shamon Brown Jr. jako Michelangelo, Nicolas Cantu jako Leonardo, Brady Noon jako Raphael i Ayo Edebiri jako April O’Neil. 

Gościnnie pojawią się również takie gwiazdy jak Pete Davidson jako RoRod, bogaty dzieciak kochający mutanty, oraz Alanna Ubach jako Bishop, genialna wynalazczyni, która uważa, że mutanci są największym zagrożeniem dla ludzkości.

Więcej o animacjach na Movies Room:

Paramount+ od razu zamówiło serię na dwa sezony. Jej showrunnerami są Chris Yost i Alan Wan, którzy są także producentami wykonawczymi animacji. Produkcją serialu zajmuje się firma Point Grey Pictures oraz Nickelodeon Animation Studio. Premiera pierwszego sezonu już 9 sierpnia.

Źródło: Coming Soon / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.