Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

The Bear z zapowiedzią 3. sezonu! Fenomen powraca

Autor: Szymon Góraj
25 maja 2024
The Bear z zapowiedzią 3. sezonu! Fenomen powraca

Czerwiec może byc najlepszym miesiącem tego roku jeśli chodzi o serialowe premiery. Starczy powiedzieć, że najpierw trafi do nas The Boys, następnie Ród smoka, no i wreszcie trzecia odsłona The Bear.

Ten ostatni miał już bardzo wstępny teaser, ale nie pokazywał on zbyt wiele. Tym razem w przeciągu niespełna minuty pojawiło się kilka śmielszych ujęć z serialu, w tym tradycyjnie pewne momenty silniejszego napięcia. I trzeba przyznać, że już teraz wygląda na to, iż jest na co czekać.

Zapowiedź The Bear

O serialu

The Bear opowiada historię Carmy'ego, młodego szefa kuchni, który powraca do rodzinnego Chicago, by przejąć bar z kanapkami po zmarłym bracie. W procesie próbuje zmierzyć się z demonami przeszłości i przekształcić spuściznę Michaela w dobrze funkcjonującą restaurację. Fani spekulują, że trzeci sezon może być w większości poświęcony relacji Carmy'ego z byłą dziewczyną- Claire. Więcej światła zostanie rzucone także na historię Marcusa Brooksa i jego chorej mamy.  Serial The Bear, sezon pierwszy i drugi, dostępny jest na platformach Disney+ oraz Hulu. 

Informacje ze świata seriali na Movies Room:

Źródło: FX Networks

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.