Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Wyniki: Wygraj zaproszenie na przedpremierowy pokaz Diuny: Część druga w Multikinie!

Autor: Szymon Góraj
8 lutego 2024
Wyniki: Wygraj zaproszenie na przedpremierowy pokaz Diuny: Część druga w Multikinie!

Z okazji nadchodzącego pokazu filmu Diuna: Część druga w Multikinie przygotowaliśmy dla Was konkurs!

DO WYGRANIA:

13x zaproszenie dla dwóch osób na przedpremierowy pokaz filmu Diuna: Część druga w Multikinie  Złote Tarasy 28 lutego o 20:00.

Co należy zrobić, aby wygrać? 

  • Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony bohater serii Diuna? Krótko uzasadnij odpowiedzi. Odpowiedź wyślij na adres [email protected].
  • Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.
  • Na odpowiedzi czekamy do 22 lutego. Zwycięzców ogłosimy następnego dnia w  tej publikacji.

WYNIKI:

Zaproszenia trafiają do:

Weronika Rybkowska

Karolina Moczulak

Katarzyna Fiedoruk

Edyta Witczak

Agata Pchełka

Marcin "buli" Kowalczyk 

Magda Stolarczyk

Magda Jakubowska 

Martyna Musiewicz

Zofia Pawlicka

Agnieszka Kupiec

Anna Ptaszyńska

Jerzy Dąbrówka

Zwycięzcy zostają wpisani na listę. W celu wejścia na salę należy przedstawić się wraz z dowodem tożsamości. Każdy zwycięzca może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Do zobaczenia w Multikinie Złote Tarasy 28.02 o 20:00! 

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie. Główny bohater Paula Atryda stanie przed nowymi wyzwaniami i niebezpieczeństwami. O tym czy uda mu się im sprostać widzowie mogą się przekonać dzień przed premierę – 28 lutego podczas pierwszego w Polsce przedpremierowego pokazu filmu „Diuna: Część druga” w Multikinie Złote Tarasy! 

diuna 2 

Dodatkowo na uczestników wydarzenia w klubie 35 mm (2. piętro Multikina Złote Tarasy) będzie czekała strefa Xbox. Każdy będzie mógł sprawdzić swoich sił jako pilot ortnitoptera Atrydów, dzięki specjalnemu dodatkowi do Microsoft Flight Simulator. Odwiedzający do dyspozycji dostaną wysokiej jakości wolanty Logitech G, a dla tych czujących się bardziej komfortowo ze standardowych wyposażeniem – także konsole Xbox z naszymi typowymi kontrolerami. 

„Diuna: Część druga” jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkroczy na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (2)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Level 1: Szturmowiec
11.02, 19:18
0
Czy tylko u mnie nie widać możliwości wpisania odpowiedzi?
Zdjęcie
Level 1: Szturmowiec
13.02, 17:59
0
aniela Z powodów technicznych zamieniliśmy formularz na opcję przesyłania odpowiedzi mailowo na adres: [email protected]