Dumplin – Jennifer Aniston gwiazdą adaptacji powieści Julie Murphy!

Jennifer Aniston została gwiazdą nadchodzącej adaptacji powieści z nurtu YA spod pióra Julie Murphy pt. Dumplin. Taką informacją podzielił się wczoraj ze swoimi czytelnikami portal Deadline. Książka na której zostanie oparty omawiany film, trafiła na półki sklepowe w 2015 roku i opowiada o dziecięcych konkursach piękności. Dumplin wyreżyseruje Anne Fletcher (Narzeczony mimo woli, 27 sukienek). Scenarzystką produkcji jest Kristin Hahn (nadchodząca Stargirl). Z kolei Aniston wystąpi w adaptacji jako Rosie, czyli była królowa piękności, która obecnie prowadzi lokalny konkurs dla najładniejszych dziewczynek w Texasie.

391087.1

Zobacz również: Red Nose Day Actually – pierwsza zapowiedź kontynuacji To własnie miłość!

Nowa powieść wliczająca się w poczet YA jest drugą książką Murphy. Jej historia koncentruje się na nastolatce z nadwagą o imieniu Willowdean. Bohaterka przezywana jest Dumplin dzięki swojej własnej matce. Przyjaciele mówią zaś do niej Will. Zatem nastolatka w przeciwieństwie do tego, co moglibyście sobie o niej pomyśleć, pełna jest pewności siebie oraz czuje się komfortowo z własnym ciałem. Nawet jej matka – Rosie, była królowa piękności, nie jest w stanie wpłynąć na zmianę podejścia Dumplin. Bohaterka ponadto nie przejmuje się też docinkami na temat swojej otyłości. W końcu spotyka chłopaka o imieniu Bo, który być może byłby zainteresowany Will. W związku z tym w nastolatce zaczynają wzbierać wątpliwości, czego skutkiem jest decyzja o udziale w lokalnym konkursie piękności. Dzięki temu bohaterka zmieni swoje relacje z mamą.

Źródło: ComingSoon.net /Ilustracja wprowadzenia – C Flanigan; Getty Images

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?