Valerian i miasto tysiąca planet – zapowiedź zwiastuna!

Z okazji swoich 58 urodzin, które miały miejsce wczoraj, utalentowany Luc Besson postanowił podzielić się z fanami zapowiedzią nowego zwiastuna adaptacji klasycznej powieści graficznej zatytułowanej Valerian and Laureline (dokładnie rzecz ujmując film Valerian i miasto tysiąca planet zostanie oparty na szóstym tomie francuskiego komiksu – Ambassador of the Shadows). Poniżej udostępniony przez twórcę klip. Warto tutaj dodać, że pełny trailer widowiska science fiction pojawi się już niebawem, czyli w środę, 29 marca.


 

Opis dystrybutora (kino): Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. 

 Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

valerian teaser 720x1067 1

Polska premiera filmu przewidziana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?